Inline-skaten

12 september 2016 om 07:01

Een regen aan records

Een regen aan persoonlijke records bij de recordwedstrijden skeeleren van 5 en 7 september

Op een tweetal zonovergoten avonden is er gereden op de 330 meterbaan (jongste jeugd) en op de 1250 meterbaan (langebaanjeugd, Raphael Boef en de senioren) tegen de klok. Het is sinds 2011 een goede gewoonte geworden om dit te doen en de laatste jaren gebeurt dit in mei en september.

Het was goed om te zien hoe velen progressie hadden gemaakt, zodat er vele prachtige PR’s te bewonderen waren.
Op de 5e september was het eerst de beurt aan de jongste jeugd om te strijden voor de wisseltrofeeën. Zij reden op de 330 meter om de beste tijd. Aangezien het voor hen de eerste keer was dit jaar gingen de snelste jongen, Sietse en het snelste meisje, Maud er met de prijzen vandoor.

Els, Cees en Hans, bedankt voor het regelen van deze wedstrijd.

Daarna was het de beurt aan 25 senioren en Raphael, onze trouwe 14 jarige wedstrijdskeeleraar. Onder de deskundige leiding van Pascal en Floris kon er gestart worden.

Bij de senioren wist ongeveer de helft van de rijders een PR te rijden. Evelien was de snelste bij de dames en wist ook net de tijd van Irma (die er nu niet bij was) uit mei te verbeteren! Bij de heren reed Bas als enige onder de 2 minuten, maar hij kwam net tekort om de mei-tijd van Floris te overtreffen, zodat Floris toch trots zijn prijs in ontvangst kon nemen. Het vermelden waard is dat Raphael maar net boven de twee minuten reed, een gemiddelde snelheid van bijna 37 km/h noterend!

Woensdagavond ging tenslotte de langebaanjeugd van start voor hun 1250 meter onder leiding van hun trainer, Tino en enkele ouders. Hier reed iedereen die ook in mei gereden had sneller dan toen en de meesten flink ook!!
Niels was de snelste maar kwam toch een kleine 5 seconde tekort op de tijd die Raphael maandag gereden had. Imre was de snelste bij de meisjes en ook sneller dan Tyche, die er deze keer niet bij was, maar in mei het snelst meisje was.

Na deze mooie wedstrijden wordt er langzamerhand naar het schaatsen toegewerkt, wat bij het huidige warme weer maar moeilijk voor te stellen is…

Uitslagen

jeugd (330 mtr)

 NaamEindtijd (s)Snelheid (km/h)
1Sietse47,2325,15
2Maud48,0324,73
3Lars48,6624,41
4Ilse50,4123,57
5Chinonye54,1621,94
6Rens54,4721,81
7Chima60,5319,63
8Naomi65,3218,19

 

uitslagen senioren 5 september (1250 mtr)

 NaamEindtijdSnelheid (km/h)
1Bas1.59.72 PB37,59
2Hein2.00.5337,34
3Christiaan2.01.59 PB37,01
4Erol2.05.9235,74
5Floris2.06.7235,51
6Evelien2.09.87 PB34,65
7Jacco2.11.13 PB34,32
8Jan2.11.2834,28
9Martijn2.12.53 PB33,95
10Hans2.15.16 PB33,29
11Jos2.16.9732,85
12Johan2.17.5032,73
13Elmer2.17.9432,62
14Erik2.17.97 PB32,62
15Peter2.24.37 PB31,17
16Frank2.25.6230,9
17Cees2.27.00 PB30,61
18Wouter2.33.91 PB29,24
19Wim2.36.7828,7
20Tom2.45.1627,25
21Roos2.46,28 PB27,06
22Edwin3.08.2223,91
23Maarten3.11.8523,46
24Marit3.15.7522,99
25Tron3.22.78 PB22,19

Recordronde 1250 meter jeugd 5 en 7 september 2016

 

 NaameindtijdSnelheid

(km/h

1Raphael Boef2m 2,440s (PB)36,75
2Niels Loos2m 7,090s (PB)35,41
3David Kooijmans2m 27,090s (PB)30,59
4Imre Plantema2m 27,950s (PB)30,42
5Ruben Kok2m 29,000s (PB)30,2
6Guido Spek2m 30,350s (PB)29,93
7Maegan Hage2m 35,810s (PB)28,88
8Diede van Oorschot2m 37,440s (PB)28,58
9Amber Stommels2m 39,500s (PB)28,21
10Stein de Wit2m 42,900s (PB)27,62
11Bauke Huitema2m 49,250s (PB)26,59
12Teun Roetman2m 49,780s (PB)26,5
13Rosanne Nagelkerken2m 50,130s (PB)26,45
14Marten van Erp2m 51,560s (PB)26,23
15Lana Hage2m 53,780s (PB)25,89
16Sandor van Wieringen2m 58,560s (PB)25,2