Oproep Vereniging

12 november 2016 om 15:58

Gezocht: ledenadministrateur

Zoals je in de uitnodiging voor de ALV hebt kunnen lezen, zoeken we iemand die de ledenadministratie wil gaan doen. Na veel jaren heeft Bernard Bierhaus namelijk aangegeven te willen stoppen. Wat het doen van de ledenadministratie inhoudt? Bernard heeft het voor je op een rij gezet, klik hier. Enige computerhandigheid is trouwens voor deze functie wel gewenst.

Op jaarbasis zul je zo’n honderd uur bezig zijn voor de vereniging. De maanden september en oktober zijn druk omdat dan de facturen worden verstuurd; juni kan ook wat extra werk met zich meebrengen, omdat leden dan hun lidmaatschap kunnen opzeggen. De rest van het jaar vraagt deze klus 1 à 2 uur van je tijd. Natuurlijk vullen we deze vacature graag in met iemand van SVU. Dus heb je interesse en wil je iets doen voor onze vereniging, mail dan naar bestuur@sv-utrecht.nl

We kijken uit naar je reactie!