Vereniging

26 december 2016 om 10:38

Nieuwjaarsborrel op zondag 15 januari

Het is bijna zover, weer een nieuw jaar om op te proosten.

De nieuwjaarsborrel van SVU is een mooie gelegenheid om met je  schaatsvrienden en –vriendinnen het glas te heffen op een nieuw jaar en te mijmeren over die echte winter, waarop we al jaren hopen. Of ben jij degene die nu al uitkijkt naar de zomer? Hoe dan ook;  je bent van harte welkom!

Tijdens de nieuwjaarsborrel willen we enkele leden in het zonnetje zetten die stoppen met hun vrijwilligerswerk voor SVU. Tegelijkertijd kun je kennis maken met de nieuwe gezichten op diverse plaatsen in de vereniging.

We zien je daarom graag op zondag 15 januari 2017; we starten om 15.00 uur.

Maar eerst op naar een heel mooie jaarwisseling!

Met vriendelijke groet,
Het bestuur