Inline-skaten Uitslagen

21 mei 2017 om 17:30

Eerste recordronde wedstrijden van 2017 groot succes!!

In de afgelopen weken zijn door de jeugd en de senioren de eerste wedstrijden van het seizoen gereden. Zullen de wisseltrofeeën aan het einde van het seizoen gaan wisselen van eigenaar? Daar ziet het voorlopig wel naar uit.

Bij de jongste jeugd gaat dat om de ronde van 330 meter en hebben Lars en Mila K voorlopig de snelste tijden in handen.

Bij de oudere jeugd wordt er 1250 meter gereden. Niels en Imre gaan hier aan top.

Bij de senioren, ook 1250 meter hebben Martijn en Janneke voorlopig de beste papieren. Wie gaan daar in september wat aan veranderen?!

In de verschillende categorieën is goed te zien dat er veel progressie geboekt is!

Jeugd 330 meter (ook vermeld 100 meter)

Naamtijdsnelheid100 m
1Lars48,2124,6414,99
2Mila K (snelste meisje)49,6323,9415,05
3Ilse50,8923,3415,05
4Laura54,7121,7116,43
5Mila A58,9420,1616,57
6Kian60,219,7316,02
7Stijn83,1414,2920,6
8Marrit88,6713,423,69

 

Jeugd 1250 meter (ook vermeld: King of the Hill)

NaameindtijdsnelheidPB wasKing of the Hill
1Niels Loos2.01.38 PB37,072.07.59
2Don Aksoy2.19.09 PB32,35geen54.82
3Stein de Wit2.23.92 PB31,272.42.901.04.03
4Guido Spek2.29.62 PB30,082.30.35 1.00.47
5Imre Plantema (snelste meisje)2.30.3229,942.27.95
6Ruben Kok2.34.6629,12.29.00
7Maegan Hage2.39.2028,272.35.81
8Amber Stommels2.40.2528,082.39.50
9Maurits Sandker2.48.35 PB26,73geen1.06.78
10Eline van Wijk3.08.45 PB23,88geen

 

Senioren 1250 meter

NaameindtijdsnelheidPB was
1Martijn Jager1.59.35 PB37,72.03.01
2Hein Meeuwis2.01.0337,181.59.91
3Klaas2.04.75 PB36,072.07.02
4Christiaan Smit2.04.7736,072.01.59
5Jacco Spek2.06.75 PB35,52.11.13
6Tino Loos2.06.85 PB35,472.14.53
7Stijn Verhagen2.07.34 PB35,34geen
8Janneke Tax (snelste dame)2.11.03 PB34,342.11.84
9Hans Edens2.12.94 PB33,852.15.16
10Jan Gerritsen2.13.3333,752.09.77
11Matthijs2.15.40 PB33,23geen
12Esther Bouwman2.16.65 PB32,93geen
13Johan Smit2.20.3932,052.16.17
14Maurice Liemburg2.29.81 PB30,04geen
15Clarien Bronkhorst2.33.28 PB29,36geen
16Wim Schmidt2.35.8228,882.35.54
17Thomas van Maaren2.38.0328,482.20.21
18Wim Uilenbroek2.39.7328,172.27.34
19Nienke van Leeuwen2.59.61 PB25,05geen
20Lenneke Ainsworth2.59.78 PB25,03geen