Inline-skaten

11 september 2017 om 21:09

Veel persoonlijke records!

Wederom veel persoonlijke records bij de laatste recordwedstrijden van dit skeelerseizoen

Op maandag 4 en woensdag 6 september zijn onder redelijke omstandigheden de laatste recordwedstrijden van dit seizoen gereden en werd er gestreden om de verschillende wisselbokalen.

De jeugd reed op de woensdag en vele records sneuvelden. Bij de jongere jeugd op de 330 meter baan was Lars ongekend snel met 45,22 s, waarmee hij de andere jongens op flinke afstand hield. Bij de meisjes lag het dichter bij elkaar. Laura mocht hier de wisselbokaal in ontvangst nemen.

Bij de oudere jeugd (1250 meter) was helaas niet veel deelname: vier meisjes en één jongen. Dar doet zich als concurrent de voorbereiding op het schaatsseizoen gelden. Verrassend was dat Amber nipt de tijd van Imre van het voorjaar nipt verbeterde. Minder verrassend was het dat Tijmen die voor het eerst deelnam, niet in de buurt van de tijd uit mei van Niels kwam. Desondanks reed Tijmen prima!

Bij de senioren (1250 meter) was er over de twee avonden een prima opkomst: 8 dames en 24 heren.

We hebben er een snelheidsduivel bij, die ruim onder de twee minuten kan rijden: Bas werd afgetekend eerste met een snelheid van bijna 40 km/h!! Bij de dames prolongeerde Evelien met een mooi persoonlijk record haar titel.

Nadat Bas en Evelien hun wisseltrofee hadden ontvangen, nam Hein namens de vereniging afscheid van John Davis die vanaf 2005 tot en met 2017 training gaf aan de wedstrijdgroep en vele rijders naar successen coachte in menige skeelerwedstrijd.

 

Bij droog weer stappen we de komende twee weken nog op de skeelers om een mooi seizoen af te sluiten.

PB = Personal Best

Jeugd 330 meter meisjes

 naamtijdsnelheid
1Laura50.91(PB)23,34
2Mila K51.0023,29
3Mila A57.09(PB)20,81
4Isa1.05.63(PB)18,10
5Famke1.08.37(PB)17,38
6Marrit1.25.78(PB)13,85
7Lot1.27.72(PB)13,54

 

Jeugd 330 meter jongens

 naamtijdsnelheid
1Lars van Y45.22(PB)26,27
2Chinonye48.50(PB)24,49
3Chima54.68(PB)21,73
4Kian57.25(PB)20,75
5Lars G59.91(PB)19,83
6Kewan1.00.99(PB)19,48
7Stijn1.13.68(PB)16,12

 

Jeugd 1250 meter meisjes

naamtijdsnelheid
1Amber Stommels2.30.12(PB)29,98
2Maegan Hage2.44.0727,43
3Rosanne Nagelkerken2.52.0726,15
4Maud Stommels2.58.59(PB)25,20

 

Jeugd 1250 meter jongens

naamtijdsnelheid
1Thijmen Ligthart2.39.10(PB)28,28

 

Senioren 1250 meter dames

naamtijdsnelheid
1Evelien van der Kist2.07.83(PB)35,20
2Esther Bouman2.12.56(PB)33,95
3Els Hemmer2.16.22(PB)33,03
4Mariëlle2.32.50(PB)29,51
5Clarine Bronkhorst2.32.53(PB)29,50
6Ingrid Essenberg2.59.03(PB)25,14
7Marit Kaats3.09.4123,76
8Suzanne van der Bor3.11.37(PB)23,51

Senioren 1250 meter heren

 naamtijdsnelheid
1Bas Veenhuis1.53.41(PB)39,68
2Martijn Jager2.01.1337,15
3Christiaan Smit2.02.4236,76
4Floris Hout2.02.4736,74
5Jos de Bruin2.05.5635,84
6Erol Aksoy2.11.1334,32
7Jan Gerritsen2.13.1833,79
8Jacco Spek2.15.2533,27
9Erik Wind2.15.98(PB)33,09
10Bauke Meijer2.21.0331,91
11Maurice Liemborg2.21.76(PB)31,74
12Johan Smit2.22.9531,48
13Hans Ruijter2.23.3831,39
14Cees van Werken2.28.0730,39
15Thomas van Maaren2.29.2830,14
16Wim Uijlenbroek2.33.6629,29
17Gijsbert2.35.6828,91
18Jos Spithoven2.44.69(PB)27,32
19Tom van Vliet2.54.2825,82
20Trond Valseth3.17.18(PB)22,82
21Tijs Bagches3.23.13(PB)22,26
22Marco Groenewegen3.24.68(PB)21,99
23Maarten de Vries3.26.4421,80
24Hein3.43.72(PB)20,11