Bestuur en organisatie

Bestuur

Email
bestuur@sv-utrecht.nl
VoorzitterClarine Bronkhorst
Vice-voorzitterJan Graafland
PenningmeesterJan Graafland
SecretarisGerda Vergeer
LedenDe voorzitters van de zes secties zijn algemene leden van bestuur

Secties en Sectievoorzitters

SVU bestaat uit een zestal secties. Hieronder vind je de namen van de voorzitters van deze zes secties en een link naar de e-mailadressen.

JeugdschaatsenJacqueline van Straatenjeugdschaatsen@sv-utrecht.nl
LangebaanLaura Looslangebaan@sv-utrecht.nl
MarathonRob Dubbers, Laura Looslangebaan@sv-utrecht.nl
ShorttrackHan Brouwershorttrack@sv-utrecht.nl
TrimmersJasper van de Kreeke trimmers@sv-utrecht.nl
Inline-skatenJan Gerritseninline-skaten@svutrecht.nl

Ledenadministratie

Marianne Stommelsledenadministratie@sv-utrecht.nl

(web)redactie

Emailredactie@sv-utrecht.nl

Documenten

Statuten