Klavertje Vier

Na jaren van niet mee doen aan een van de mooiste tochten, was het op 26 mei tijd voor Klavertje Vier in Hoevelaken. Het leuke van dit skeelerevenement is dat je de keus hebt uit vier verschillende routes. Mij persoonlijke doel voor de dag was om alle 3 routes mee te pakken. De kindertocht pakte ik maar even niet mee. Te veel lawaai.

Brigitte, Guus, Elmer, Martijn, Hein en ik zelf kozen om gezamenlijk de Flevoroute te doen – 43km.

20120620-232833.jpg

De route ging door Arkeheem polder, een van de mooiste polders van ons land. Bij Hulckestein bogen we af naar Nijkerk, richting Putten. Tot nu was het asfalt prima te doen maar het flinke stuk klinkers voordat we bij het rustpunt kwamen viel niet bij iedereen in de smaak.

Na lekker kopje koffie in een mooie boerderij ( best lekker om even uit de zon te zijn). Gezamenlijk ging het binnendoor richting Putten en Voorthuizen.

 

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.