Langebaan Jeugd op ’t snelle Thialf ijs

Op vrijdag 28 december j.l. heeft de Langebaan Jeugd zich met een aantal broertjes, zusjes en ouders verzameld op de Vechtsebanen en zijn vervolgens in een aantal auto’s vertokken naar Thialf in Heerenveen.

Na een reis van bijna twee uur zijn we eindelijk aangekomen bij Thialf en hebben natuurlijk meteen handtekeningen ingezameld van onder andere Sven Kramer en Stefan Groothuis.

Toen wij (Niels, Joris, David, Casper, Marit, Martijn, Kick, Jurrian, Noortje en ik) en natuurlijk alle (hele) sportieve ouders, broertjes en zusjes op het ijs stonden was het meteen van “het ijs is veel beter dan dat op de Vechtsebanen” (en dus geen wonder dat ze hier zulke goeie tijden rijden).

We hebben heel veel rondjes geschaatst, ook konden de volwassenen en jongere broertjes en zusjes het niet laten de nodige rondjes te doen.

Iedereen heeft veel geschaatst en plezier gehad,

Kortom het was leuk!

Tomas Bruineman