Ploegenachtervolging bij SVU

Evenals voorgaande jaren willen we ook dit jaar vanuit de trimmersgroep een ploegenachtervolgingswedstrijd organiseren. Alle disciplines zijn daarbij welkom!

Het is de bedoeling om in een ploeg van vier tegen een andere ploeg van vier te gaan  rijden. We hopen toch zeker op vier tot vijf ploegen die mee willen doen. Je kunt van te voren zelf onderling een ploeg samenstellen. Als dit niet lukt, kun je ook individueel inschrijven en maken we op de avond zelf een ploeg.

De ploegenachtervolging willen we doen op donderdag 6 februari a.s. Na de laatste dweil die avond (van 21.00 tot 21.15 uur) is het redelijk rustig op de baan, zodat er vrijuit gereden kan worden.

Verzoek is aan iedereen die wil deelnemen om uiterlijk 21.00 uur op de baan aanwezig te zijn, zodat er tijd voldoende is om nog ploegen samen te stellen. Daarbij wordt uiteraard rekening gehouden met ieders capaciteiten.

Om toch een beetje idee te hebben hoeveel mensen of ploegen er mee doen, wel graag van te voren aanmelden.

Aanmelden kan via trimmers@sv-utrecht.nl of bij Guus Haller. Guus is te bereiken via mail guushaller@xs4all.nl

Voor wie het vorig jaar gemist heeft, verslag van vorige ploegenachtervolging