Trainingskamp Langebaan Jeugd

De wedstrijdjeugd is zaterdag 6 september het schaatsseizoen gestart met een mini-trainingskamp.
Bijna dertig kinderen waren met hun ouders aanwezig in Almere.

De ochtend stond in het teken van het skeeleren. Enthousiast werd er rondgereden en werden de verschillende oefeningen uitgevoerd. Aan het einde van de les werd afgesloten met een estafette. In vier teams, jong en oud door elkaar, werd er gestreden om de eerste plaats. Dit alles onder luide aanmoedigingen van ouders, broertjes en zusjes.

Daarna zijn we gezamenlijk naar een recreatiestrand gereden voor een picknick. Na een informatiepraatje over het reilen en zeilen bij de langebaanjeugd, was het tijd voor een droogtraining. Helaas werd die even verstoord door een buitje. Maar de kinderen gingen gewoon enthousiast door. Ook deze les is weer gezamenlijk afgesloten met een spel. Na de groepsfoto en nog wat lekkers was de dag echt ten einde.

Wij, trainers en begeleiders, vonden het weer een geslaagde dag en kijken wij vol verwachting uit naar het komende schaatsseizoen.