Bostraining trimmers: volgend jaar weer!

Al jaren zijn op maandagavond onze trimmers te vinden in het Panbos. Inmiddels zit hun bostraining erop, want het ijs roept. Als je je afvraagt waarom die trimmers toch zo hard gaan deze winter, dan geeft Herman Lohman je hieronder het antwoord.

Maandagavond, 22 september 2014: en zo eindigt weer een seizoen trainen in het bos van de trimmers. Jacob kreeg van Anne – de dochter van Anita- een kado van de groep als dank voor het afgelopen seizoen. Al een groot aantal zomers traint Jacob de trimmers in het bos. Een rondje golfbaan, de “berg”, de kuil (inmiddels vol water), het beukenlaantje en de DSC02515open plek in het bos zijn met dank aan Jacob stuk voor stuk een begrip voor ons trimmers. Een leuke club SVU-ers. Wilma had op onze laatste avond in het bos zelfs een perentaart gebakken.

 

In mei volgend jaar starten we weer met de bostrainingen op maandagavond. Ren je nog niet mee? Je bent bij dezen alvast van harte uitgenodigd.