11 SVU’ers rijden 111 rondes

SVU-schaatsers genieten wekelijks van het prachtige ijs van de Vechtsebanen. Wat een fantastische accommodatie is het toch.

Maar één keer op een jaar gaat een andere baan voor: de Jaap Eden baan in Amsterdam. Elk jaar rond 11-11 (elf november) organiseert de HCA (Hardrijders Club Amsterdam) de 111-rondentocht. Een record aantal SVU-leden (11!, tel maar na op de foto) ging de uitdaging aan om op vrijdagavond 14-11 2014 om 23:11u aan de start te staan voor 111 rondes. In een sfeervolle ambiance werden we met ongeveer 75 andere schaatsers weggeschoten. Het was heerlijk weer, af en toe wat miezerregen maar dat mocht de pret niet drukken.

stempelen met Hans
stempelen met Hans

Al na 20 minuten wordt een bericht aan de kant op grote papieren rollen ontrold: volgende ronde stempelen! Dat doen we netjes, later is er nog een keer een stempel nodig.

Het bewijs
Het bewijs

 

Zo rond 1:00u in de nacht is iedere SVU-schaatser binnen. Met elkaar vinden we een lege tafel in ‘De Scheve Schaats’ om met z’n allen te drinken op de goede afloop en allemaal trots met een reuzemedaille om de nek!

Hans de Ruijter

Meer foto’s zijn te vinden op: http://www.sv-hca.nl/index.php/foto-albums/foto?view=album&album=6082272122193097537

Verslag: http://www.sv-hca.nl/index.php/speciale-wedstrijden/evenementen-nieuws/1015-kees-hooft-op-herhaling-bij-de-111-ronden en video