SVU in promofilm Shorttrack Clubtour

Begin november was SVU samen met de KNSB organisator van de Shorttrack Clubtour. Tijdens de Shorttrack Clubtour worden clinics gegeven om jonge schaatsers kennis te laten met de wereld van scherpe bochten, krappe inhaalacties en behendigheid. Of je nu net begint met schaatsen, aan je bochtentechniek wilt werken of gewoon wilt knallen en je grenzen opzoeken, er is voor ieder wat wils.

Tijdens de clinic van SVU, onder leiding van Jacob van den Bosch, is een mooie promotiefilm gemaakt die nu wordt gebruikt door de KNSB. Kijk op https://vimeo.com/111653923 
Doel van het filmpje is om zoveel mogelijk kinderen/jongeren enthousiast te maken om een keer te gaan shorttracken. De clubtour is dus al in Utrecht geweest, maar wil je eens kennismaken met deze spectaculaire sport, mail dan naar shorttrack@svutrecht.nl.

Wil je meer weten over de Shorttrack Clubtour, kijk dan op de site van de KNSB.