Weekend Gent met SVU Shorttrack

Lekker chillen op de camping en schaatsen, samen met mijn vrienden. Het Paasweekend in Gent was super leuk. Wel 27 schaatsers van SVU deden  mee. Het is een aanrader. Het is misschien ver, maar super leuk. We zijn als SVU derde geworden in het clubklassement. En Jacob werd derde, net als Nienke.

We waren met een flinke groep, de jongste was Pelle van 8 en de oudste was Jacob van 58. We hebben heel leuk gevoetbald, vuurtje gestookt en heerlijk gegeten. De moeders hebben boodschappen gedaan en twee gerechten gemaakt in de bungalow.

Op de schaatsbaan liep een paashaas rond. De eerste dag was het ijs zwaar, zondag niet.  Het ijs was way minder en daardoor reed iedereen 2-3 seconden langzamer. Het was een leuk weekend. Volgend jaar weer!

Alle trainers en begeleiders weer bedankt. Super fijn dat jullie er zijn!

 

Groetjes,
Mans Boskamp