beginnersgroepgevorderdengroepInline-skatenmarathongroepwedstrijdgroep

Uitslagen Clubkampioenschappen in-line (volwassenen)

Op maandag 29 juni werden de clubkampioenschappen Inline 2015 verreden op de Nedereindseberg. Hier onder vinden jullie de uitslagen

[andere uitslagen volgen zsm]

 

Beginners (H)3deeln.
#Rit 1330mRit 21650mTot.
pltsNaamMin.Sec.Pnt.Min.Sec.Pnt.Pnt.
1Tom van Vliet045,280137,21247,970150,285287,497
2Edwin de Jong049,870151,121419,250157,121308,242
3Maarten de Vries052,320158,545440,470169,982328,527
Beginners (d)2deeln.
#Rit 1330mRit 21650mTot.
pltsNaamMin.Sec.Pnt.Min.Sec.Pnt.Pnt.
1Ingrid Essenberg043,440131,63649,940151,479283,115
2Marit Kaats047,370143,545430,180163,745307,291
Heren Sen. Gevor.3deeln.
#Rit 12400mRit 2900mTot.
pltsNaamMin.Sec.Pnt.Min.Sec.Pnt.Pnt.
1Hans de Ruijter511,000129,583144,300115,889245,472
2Wim Schmidt59,000128,750148,580120,644249,394
3Cees van de Werken527,750136,563152,200124,667261,229
Dames Sen. Gevor.2deeln.
#Rit 12400mRit 2900mTot.
pltsNaamMin.Sec.Pnt.Min.Sec.Pnt.Pnt.
1Antoinette de Jong527,000136,250152,110124,567260,817
2Yvonne Uijttewaal534,000139,167159,780133,089272,256
Heren Sen. Marth.12deeln.
#Rit 1900mRit 22400mTot.
pltsNaamMin.Sec.Pnt.Min.Sec.Pnt.Pnt.
1Hein Meeuwis128,85098,722419,060107,942206,664
2Floris Hout130,700100,778418,500107,708208,486
3Erol Aksoy130,800100,889421,280108,867209,756
4Hans Nollet126,22095,800437,680115,700211,500
5Jos de Bruijn132,400102,667422,820109,508212,175
6Elmer Maas137,010107,789442,030117,513225,301
7Jacco Spek138,610109,567452,910122,046231,613
8Tjarda Peelen139,470110,522453,970122,488233,010
9Jan Gerritsen142,580113,978453,750122,396236,374
10Johan Smit139,890110,98954,350126,813237,801
11Erik Wind146,300118,111519,250133,021251,132
12Marco van Zuilen0,000453,370122,238122,238
Dames Sen. Marth.1deeln.
#Rit 1900mRit 22400mTot.
pltsNaamMin.Sec.Pnt.Min.Sec.Pnt.Pnt.
1Evelien van der Kist134,720105,244441,320117,217222,461
Heren Sen. Wed.2deeln.
#Rit 12400mRit 2900mTot.
pltsNaamMin.Sec.Pnt.Min.Sec.Pnt.Pnt.
1Martijn Jager412,780105,325126,82096,467201,792
2Tom Mors349,75095,7290,00095,729
Dames Sen. Wed.8deeln.
#Rit 12400,000Rit 2900,000Tot.
pltsNaamMin.Sec.Pnt.Min.Sec.Pnt.Pnt.
1Marieke Donk416,720106,9670,000106,967
2Suzanne Mulder420,630108,5960,000108,596
3Madelief de Jong422,320109,3000,000109,300