Inline-skatenjeugd

Na regen komt zonneschijn!!

Verslag clubkampioenschappen skeeleren 2016

Na alle neerslag van de afgelopen dagen kon er op de avond van maandag 27 juni op een zonovergoten baan gestart worden met de clubkampioenschappen. Eerst was het de beurt aan de jeugd, die onder leiding van Els, Cees, Hein en Johan hun clubkampioenschappen verreden op de grote baan. Ze begonnen met een sprint van 100 meter gevolgd door een 300 meter voor de jongste kinderen (t/m 8) en een volle ronde van 1250 meter voor de jeugd van 9 en 10 en de jeugd van 11 t/m 13. Er werd fanatiek op het scherpst van de snede gestreden voor de ereplaatsen. De eerste plaatsen vielen ten deel aan Naomi Wiggelinkhuijsen (meisjes t/m 8 jaar), Lars van Iepenburg (jongens t/m 8 jaar), Ilse Tra (meisjes 9 en 10 jaar), Leon Visser (jongens 9 en 10 jaar) en Raphael Boef (jongens 11 t/m 13 jaar). Raphael had er nog geen genoeg van en reed ook bij de senioren mee. Glimmend van trots namen de nummers 1 t/m 3 hun prijs in ontvangst van Els!
Voor de anderen lag ook een medaille klaar.

De algemeen clubkampioenen bij de jeugd t/m 13 jaar ontvingen ook nog een beker: Deze waren voor Ilse en Raphael, die ook nog de wisselbeker zullen ontvangen.

Toen de kruitdampen van de jongste jeugd waren opgetrokken was het de beurt aan de senioren en de jeugd van 14 jaar en ouder. Daar stond voor het eerst naast de gebruikelijke 2 ronden op de 1250 meter baan “the Queen and King of the Hill” op het programma: vanuit de tunnel via twee keer klimmen sprinten naar de eindstreep bov13517938_1074368919309707_2022908298_oen.
Ook hier werd fanatiek gestreden, waarbij als altijd de herengroep van de marathon het ruimst vertegenwoordigd was.
De twee marathondames, Janneke en Evelien zorgden onderling voor de meeste spanning, waarbij Janneke met 0,142 punten meer dan Evelien er met de eerste prijs van door ging!

De andere winnaars: Tom (beginners heren), Tyche Wamsteker (gevorderden dames), Cees van Werken (gevorderden heren), Hein Meeuwis (in grootse vorm en op nieuwe G13- wielen, marathon heren), Lianne van Loon (wedstrijdgroep dames) en Teun de Wit (Wedstrijdgroep heren).

De jonge heren en dames van de wedstrijdgroep reden een aantal formidabele tijden, waarbij Teun twee keer de snelste was bij de heren (40,56 en 3,45,17) en Lianne bij de dames (45,97 en 4,14,58)! Dit was aanleiding voor Robert om alvast een verzoek in te dienen voor volgend jaar: een apart klassement voor de masters…

Na de prijsuitreiking door Johan en Els werden de clubkampioenschappen voor dit jaar afgesloten.

Uitslagen jeugd t/m 13 jaar

t/m 8 jaar meisjes
naam 100 m 330 m puntentotaal
1.Naomi Wiggelinkhuijsen 23,44 (1) 53,66 (1) 39,701
2.Veerle Makking 21,66 (2) 1.09.97 (2) 42,863

 

t/m 8 jaar jongens
naam 100 m 330 m puntentotaal
1.Lars van Iepenburg 18,00 (1) 43,97 (1) 31,324
2.Chinoye Njika 18,18 (2) 47,82 (2) 32,670
3.Chima Njika 19,41 (3) 53,03 (3) 35,480
4.Owen Hollart 25,37 (4) 59,85 (4) 43,506

 

9 en 10 jaar meisjes
naam 100 m 1250 puntentotaal
1.Ilse Tra 19,01 (2) 3,42,66 (1) 36,823
2.Mila K 18.00 (1) 3,56,35 (2) 36,908
3.Lisa Makking 21,50 (4) 4,13,28 (3) 41,762
4.Mila A 20,94 (3) 4,21,94 (4) 41,895

 

9 en 10 jaar jongens
naam 100 m 1250 puntentotaal
1.Leon Visser 11,2 (1) 2,48,41 (1) 24,673

 

11 t/m 13 jaar jongens
naam 100 m 1250 puntentotaal
1.Raphael Boef 10,90 (1) 2,14,41 (1) 21,653
2.Don Aksoy 14,50 (2) 2,31,56 (2) 26,625
3.Bauke Huitema 15,25 (3) 2,59,00 (4) 29,570
4.Teun Roetman 15,78 (4) 2,58,00 (3) 30,020
5.Zeno Rabouw 18,18 (5) 4,09,00 (5) 38,100

 

Uitslagen senioren en jeugd vanaf 14 jaar

 

Beginners heren klim 2 ronden
naam 500 m 2500 m puntentotaal
1.Tom 1,14,13 (2) 6,14,82 (1) 149,094
2.Edwin de Jong 1,13,97 (1) 6,40,52 (2) 154,074

 

Gevorderden dames klim 2 ronden
naam 500 m 2500 m puntentotaal
1.Tyche Wamsteker 56,09   (1) 5,11,66 (2) 118,422
2.Antoinette de Jong 1,01,18 (2) 5,05,59 (1) 122,298
3.Gerlinde 1,04,94 (3) 5,35,32 (3) 132,004

 

Gevorderden heren klim 2 ronden
naam 500 m 2500 m puntentotaal
1.Cees van Werken 59,97 (3) 5,16,17 (1) 123,204
2.Wim Uijlenbroek 59,68 (2) 5,20,85 (2) 123,85
3.Wouter Breeuwsma 59,18 (1) 5,41,97 (3) 127,574

 

Marathon dames klim 2 ronden
naam 500 m 2500 m puntentotaal
1.Janneke Taks 51,47 (2) 4,33,44 (1) 106,158
2.Evelien van der Kist 48,85 (1) 4,47,25 (2) 106,300

 

Marathon heren klim 2 ronden
naam 500 m 2500 m puntentotaal
1.Hein Meeuwis 46,22 (3) 4,12,97 (1) 96,814
2.Jos de Bruijn 47,16 (4) 4,14,66 (3) 98,092
3.Bas Veenhuis 46,09 (2) 4,23,03 (5) 98,696
4.Niels Loos 46,00 (1) 4,26,10 (6) 99,220
5.Floris Hout 48,03 (5) 4,18,44 (3) 99,718
6.Erol Aksoy 48,94 (6) 4,26,16 (7) 102,172
7.Raphael Boef (13 jaar) 50,97 (9) 4,20,97 (4) 103,164
8.Tino Loos 50,44 (8) 4,48,18 (8) 108,076
9.Joppe van Oorschot 50,06 (7) 5,14,14 (10) 112,940
10.Hans Ruiter 54,63 (10) 5,14,03 (9) 117,436

 

Wedstrijdgroep dames klim 2 ronden
naam 500 m 2500 m puntentotaal
1.Lianne van Loon 45,97 (1) 4,14,58 (1) 96,886
2.Fleur Veen 48,37 (2) 4,34,44 (3) 103,258
3.Madelief de Jong 50,82 (3) 4,23,56 (2) 103,532

 

Wedstrijdgroep heren klim 2 ronden
naam 500 m 2500 m puntentotaal
1.Teun de Wit 40,56 (1) 3,45,17 (1) 85,594
2.Tom van Vliet 40,59 (2) 3,52,84 (2) 87,158
3.Tom Mars 41,56 (3) 3,56,15 (3) 88,790
4.Robert Wierts 46,03 (4) 4,03,00 (4) 94,630
5.Johan Boef 49,09 (7) 4,10,04 (5) 99,098
6.Jesper de Jong 48,47 (5) 4,14,99 (6) 99,468
7.Martijn Jager 49,06 (6) 4,21,00 (7) 101,26