beginnersgroepgevorderdengroepInline-skatenjeugdmarathongroepwedstrijdgroep

Uitslagen recordwedstrijd 6 juni 2016

Floris Hout

Op 6 juni reden de mannen en vrouwen van de SVU weer de eerste recordwedstrijd van het jaar. Op 25 mei had de jeugd het spits al afgebeten. Zowel de Jeugd als de Volwassenen reden een ronde van 1250 meter.

Onder ideale omstandigheden was Irma Evenhuis de snelste bij de vrouwen.  Zij tikte de meet aan met een tijd van 02:10.84! Bij de mannen was het Floris Hout die zijn PR verbrak en voor het eerst onder de 2 minuten dook. Bij de finish noteerde hij een tijd van 01:59:05 . Bekijk de volledige uitslag (PDF)

Bij de Jeugd was Jesper de Jong de snelste jongen en Madelief de Jong  het snelste meisje in een tijd van 02:08:82. De tijd van Jesper was 01:59:85 – beiden reden op 6 juni mee en staan in de PDF met uitslagen en niet in onderstaande tabel.

Madelief de Jong werd afgelopen zaterdag ook al 2de op NK bij de Junioren B!!!

Volledige uitslag Jeugd
25-mei-16
Eindtijd
NaamminutenSec.Snelheid
Leon Visser253,0726
Sandor van Wieringen318,4722,7
Stein de Wit300,7224,9
Bauke Huitema321,3922,3
Teun Roetman255,4425,6
Ruben Kok255,8725,6
Tyche Wamsteker228,9130,2
David Kooijmans232,0029,6
Guido Spek242,3627,7
Maegan Hage244,8727,3
Amber Stommels245,6227,2
Joppe van Oorschot224,1431,2
Niels Loos207,5935,3
Tino Loos214,5333,4