Inline-skaten jeugd Schaatsen

18 september 2016 om 21:05

Klunen ronDOM

Was jij erbij? Wie heb je meegenomen naar het klunen rondom de Dom? Je hebt toch wel een selfie gemaakt met Bob de Jong!

Bob kluunde zelf een rondje mee en dat ging echt snel. Eerst het startschot geven en daarna erachteraan, hij haalde de deelnemers bijna in. Jongens en meiden zochten naar de beste schaatsen om te klunen. Een rondje alleen of met broer of zus. Vaders maakten geen kans om te winnen. 

Als je het moeilijk vond, werd je geholpen door schaatsers van SVU. Was één rondje niet genoeg, dan deed je er nog één en nog één en nog één. Zelfs achteruit klunen werd uitgeprobeerd. Alle deelnemers kregen een medaille en een bidon als aandenken. De winnaars krijgen voor een half jaar een schaatsabonnement. Hierover krijgen zij deze dagen persoonlijk bericht van de trainers van SVU. Voor de vrijwilligers die deze dag een succes maakten, een groot applaus.

Kon je niet bij deze activiteit zijn? Zondag zijn we bij het afsluitende evenement van de Nationale Sportweek. In het Griftpark gaan we dan nog meer schaatsen op het land; oefeningen op de schaatsplank en schaatssprongen met een elastiek. Klik hier voor meer details.

Neem vriendjes of familie mee, dat is wel zo leuk!

#NSW16 #BEACTIVE

Deze inhoud is geblokkeerd en wordt daarom niet getoond. Accepteer cookies om deze te kunnen bekijken.

Deze website gebruikt cookies, en laadt in eerste instantie alleen noodzakelijke/functionele cookies in. We hebben de cookies van Google Analytics volledig geanonimiseerd, en mogen deze plaatsen zonder toestemming. Wilt u een optimaal werkende website, inclusief video, foto's en social media berichten? Klik dan op de groene button "Accepteren". Bekijk onze Cookieverklaring.