Bram Steenaart – Dutch Junior Record

Met een sterke 1500 meter liet Bram Steenaart zaterdag 29 januari jl. zien goed in vorm te zijn op het WK shorttrack voor junioren. Daar kwam nog eens een dik pr van 42.048 bij op de 500 meter.

Op de 1000 meter wist Bram niet door de voorrondes te komen waardoor hij de ranking finals moest rijden. In de rit voor hem verbrak Jasper Brunsmann het Nederlands junioren record op deze afstand met een tijd van 1.25.335. Bram was er duidelijk op gebrand dit opnieuw te verbreken te zien aan het snelle begin van zijn rit. Uiteindelijk dook hij er net onder met een tijd van 1.25.313 wat dus een nieuw Nederlands junioren record betekend.

Gioya Lancee viel zaterdag erg vervelend in de kwartfinale van de 500 meter. Onderzoek in het ziekenhuis wees uit dat zij zowel haar kuit- als scheenbeen heeft gebroken. We hopen op een voorspoedig herstel en wensen haar veel beterschap.

Bronvermelding foto: Skate-United https://www.instagram.com/p/BP5yJDqBxjX/