Toertocht Groene Hart

Op 23 april 2017 is onze jaarlijkse pelotonstocht! Heb jij je al ingeschreven?

Een prachtige inline-skatetoertocht door het groene hart van de provincie Utrecht.

De tocht van 55 km (met een gemiddelde snelheid van 22km/uur) start op De Nedereindseberg en passeert via Leidsche Rijn, Kockengen, Woerden, Montfoort, IJsselstein, Nieuwegein op naar het eindpunt, onze inline-skatebaan De Nedereindseberg.

Het fijne aan deze toertocht is, dat je tijdens de route begeleid wordt door verkeersregelaars en fietsers. Je start als groep en je eindigt als groep, wel zo sociaal en veilig. Tussendoor zijn er rustmomenten waar je wat te eten en te drinken aangeboden krijgt.

Het startschot klinkt om 12.30u. Vanaf 11.00u ben je welkom bij Wieler- en Skeelercentrum De Nedereindseberg.

Wil je meer weten? Jan Gerritsen kan je er alles over vertellen. Je bereikt hem via inline-skaten@svutrecht.nl. Als je je direct wilt inschrijven, dan kan dat via de website van de KNSB.

Heb je het niveau van een gevorderde inline-skater nog niet te pakken? Kom dan eerst bij ons trainen. Wij geven drie keer per week les op onze eigen inline-skatebaan. Een keertje uitproberen? Dat kan via een proefles. Doe mee en klik hier!