beginnersgroep gevorderdengroep Inline-skaten jeugd marathongroep wedstrijdgroep

13 juni 2017 om 20:48

Oproep! Clubkampioenschappen Inline 2017

Het is weer zo ver! Op woensdag 21 juni vinden op de Nedereindse Berg de jaarlijkse clubkampioenschappen Inline plaats. Doe mee – hoe meer deelnemers hoe zwaarder de strijd maar des te groter is de beloning!

start: Jeugd vanaf 18.30 uur en

start: Senioren vanaf 19.30 uur.

Jeugd t/m 13 op de kleine baan, oudere jeugd en senioren 2 ronden 1250 m baan en King of the Hill

ps. dat het leuk is kan je lezen in het verslag van vorig jaar. 

Deze website gebruikt cookies, en laadt in eerste instantie alleen noodzakelijke/functionele cookies in. We hebben de cookies van Google Analytics volledig geanonimiseerd, en mogen deze plaatsen zonder toestemming. Wilt u een optimaal werkende website, inclusief video, foto's en social media berichten? Klik dan op de groene button "Accepteren". Bekijk onze Cookieverklaring.