shorttrack Uitslagen

29 november 2017 om 16:32

Goud voor onze shorttrackers in Italië!

Terwijl veel SVU’ers het 50-jarig lustrum vierden, waren negen van onze jonge shorttrackers in Bormio (Italië) voor deelname aan de Star Class. Twee van hen keerden met goud terug. Janna Bolsius (13 jaar) won goud op de 777 meter bij de junioren D. Jari van Polen (14 jaar) won de 1500 meter  en ook het overall klassement bij junioren C.

Aan de prestaties van Janna besteedt De Stad Amersfoort uitgebreid aandacht. Klik hier voor het hele artikel.

Leuk ook dat haar trainer Jacob van den Bosch wordt genoemd. Hij ontving namelijk tijdens het lustrumfeest de wisselbeker vanwege zijn inzet als trainer voor de club.

Deze website gebruikt cookies, en laadt in eerste instantie alleen noodzakelijke/functionele cookies in. We hebben de cookies van Google Analytics volledig geanonimiseerd, en mogen deze plaatsen zonder toestemming. Wilt u een optimaal werkende website, inclusief video, foto's en social media berichten? Klik dan op de groene button "Accepteren". Bekijk onze Cookieverklaring.