Veel SVU-blauw gespot op Flevonice

Op 16 december kon je oefenen voor het schaatsen van een lange tocht. Want hoe is je materiaal als je meer dan 4 uur achter elkaar schaatst? Klopt je ‚kleding-management’ met het weer? Ben je niet te licht gekleed of juist te warm? Maar nog belangrijker: hoe reageren lichaam en geest onder die omstandigheden? Een mooie gelegenheid om dat eens uit te testen, zeker ook in combinatie met voeding, sportdrank en gelletjes.

Veel SVU-leden maakten daar gretig gebruik van. Want deelname aan langere tochten op de Weissensee (Oostenrijk) of het Runnmeer (Zweden) staat bij hen dit jaar op het programma. Aan het eind van de dag hadden de meesten van ons toch wel ong. 100 km afgelegd. Dan weet je wat je nog kunt doen om later dit jaar voor de 200 km te gaan.

Op 13 januari 2018 is er nog een kans om het geleerde uit te proberen. Start: 7:00u!