Schaatsen shorttrack

28 maart 2018 om 09:43

Janna Bolsius 2e regiofinale

Janna Bolsius wint zilver

Janna Bolsius behaalde zaterdag 17 maart een mooie tweede plek tijdens de landelijke regiofinale shorttrack in Utrecht. 

Voorafgaand aan het KPN NK Junioren werd op 17 maart de landelijke finale van de regiocompetities shorttrack gereden. Met de acht beste meisjes en acht beste jongens van de E- en D-junioren uit het eindklassement van de regiocompetities Noord-Oost, West en Zuid (met Luxemburg/België). 

Aanstormend talent van de SVU

De SVU boekte overall mooie resultaten. Bij de jongens werd Leon Visser 6e, Pelle Bolsius 11e, Jonas de Jong 12e en Asif Muhammad 14e. Mijntje de Jong werd 6e bij de meisjes en Rosalie van Vliet 11e.

Alle uitslagen staan www.shorttrackonline.info.

Deze website gebruikt cookies, en laadt in eerste instantie alleen noodzakelijke/functionele cookies in. We hebben de cookies van Google Analytics volledig geanonimiseerd, en mogen deze plaatsen zonder toestemming. Wilt u een optimaal werkende website, inclusief video, foto's en social media berichten? Klik dan op de groene button "Accepteren". Bekijk onze Cookieverklaring.