gevorderdengroepInline-skatenmarathongroep

Prima omstandigheden bij de eerste recordronde wedstrijd van 2018

Woensdag 6 juni is op een warm en vrijwel windstil parcours van de Nedereindse Berg de eerste recordronde wedstrijd van dit skeelerseizoen gereden.

De jeugd onder leiding van Tino reed op de 1250 meterbaan en voor velen was dit de eerste keer dat ze een record konden zetten op de grote baan. Er was veel animo, maar liefst 21 jeugdrijders en       –rijdsters stonden aan het vertrek. De jongste deelnemer was Femke (8 jaar) en ze reed beslist niet langzaam met een gemiddelde snelheid van bijna 25 km/h!

De snelste jongen was (hoe kan het ook anders) Niels in 2.01.76 (maar liefst 37 km/h!) en het snelste meisje was Rosanne in 2.44.23.

Noteer maar vast woensdag 5 september in de agenda, want dan is de tweede (en laatste) kans van dit seizoen en worden de wisseltrofeeën uitgedeeld!

De jeugd heeft zich na de grote ronde ook nog uitgeleefd op de “King of the Hill” , welke ook op het clubkampioenschap gereden zal worden op woensdag 20 juni.

Later op de avond hebben de rijders van onze grote marathongroep zich uitgeleefd op het 1250 meter parcours. Ook daar vielen flink wat persoonlijke records te noteren, de trainingen werpen vruchten af.

Bij de heren was Hein de snelste in 2.02.01 en Evelien slaat vooralsnog de aanvallen van andere dames op de wisseltrofee af: 2.07.15, wat voor haar ook een persoonlijk record is.

Het enthousiasme van de rijders was bijzonder groot, dat belooft wat voor de clubkampioenschappen over een kleine twee weken!

Jeugd

NaameindtijdsnelheidKing of the hill
1Niels Loos2.01.7637,0748.91
2Guido Spek2.24.20  PB31,2155.72
3Ties van Seumeren2.26.0630,8157.91
4Lars van Ipenburg2.41.8727,81.06.68
5Rosanne Nagelkerken2.44.23 PB27,41.03.47
6Bente Möller2.48.0626,781.09.53
7Mila Kaspersen2.51.6526,221.04.94
8Aukje Kloosterman2.53.5025,941.06.22
9Eline Somers2.54.0325,861.09.75
10Judith Onderwater2.56.2225,541.08.53
11Tjeerd Kloosterman2.56.6225,481.08.72
12Femke Venema3.00.1924,971.09.91
13Eline van Wijk3.01.1424,841.13.16
14Lennart Onderwater3.02.3324,681.16.03
15Jesse van Buren3.04.5524,381.13.63
16Demere Schulte3.08.8023,831.11.59
17Lotte van Geffen3.09.5323,741.16.22
18Evie Reijn3.10.1823,661.15.94
19Thijs Albrecht3.15.1723,061.15.50
20Emma de Wit3.24.0022,061.22.37
21Tjibbe Mulder3.24.0722,051.24.50

Alle rijders, behalve Niels, Guido en Rosanne reden de 1250 meter ronde voor het eerst mee.

Senioren

Naameindtijdsnelheid
1Hein Meeuwis2.02.0136,88
2Erol Aksoy2.02.3036,79
3Jacco Spek2.03.92 (PB)36,31
4Evelien van der Kist2.07.15 (PB)35,39
5Els Hemmer2.13.12 (PB)33,8
6Esther Bouman2.14.9133,36
7Erik Wind2.16.5032,97
8Maurice Liemborg2.18.06 (PB)32,59
9Frank2.20.17 (PB)32,12
10Hans Ruijter2.21.19 (PB)31,87
11Thomas van Maaren2.21.8831,72
12Cees van Werken2.22.80 (PB)31,51
13Peter den Bouter2.24.02 (PB)31,25
14Clarine Bronkhorst2.24.17 (PB)31,21
15Mariëlle2.26.15 (PB)30,79
16Gijsbert2.30.84 (PB)29,83
17Marloes2.33.75 (PB)29,27
18Wim Uijlenbroek2.34.4529,14