beginnersgroepGeen categoriegevorderdengroepInline-skatenmarathongroepUitslagen

Veel strijd bij de clubkampioenschappen Inline-Skaten 2018

Op woensdag 20 juni 2018 zijn bij vrij warm weer en harde wind de clubkampioenschappen inline-skaten gehouden op de verschillende banen van de Nedereindse Berg.

Om 18.30 uur begonnen 27 kinderen van 8 t/m 14 jaar aan hun clubkampioenschappen op ons skeelerovaal. Onder de deskundige leiding van Hein, Tino en Niels en met hulp van een aantal ouders werd gereden over 100 meter en over 1 ronde voor de jeugd t/m 10 jaar en twee ronden voor de jeugd van 11 t/m 15 jaar. Het was goed te zien dat de trainingen van Hein en Tino vruchten afwerpen. Ook op hoge snelheid wisten de meeste rijders hun techniek goed vast te houden!

Na een felle strijd konden Hein en Laura de prijzen gaan uitreiken: Een beker voor de eerste drie per categorie en een medaille voor de andere deelnemers. Bovendien werden er 4 wisselbekers uitgereikt.  Deze waren voor: Femke en Lars van I. in de categorie kinderen t/m 10 jaar en voor Mila en Ties in de categorie van 11 t/m 14 jaar.

Ondertussen waren 17 senioren zich al aan het warm rijden voor hun clubkampioenschappen. Ze startten onder leiding van Hein, ingrid, Joanne en Jacco (Heins zoon en dochter waren ingevlogen als vrijwilliger) aan de inmiddels befaamde “King of the Hill” , de sprint tegen de berg op. Daar werden met de volle wind in de rug meteen prachtige tijden genoteerd. Het nieuwe record staat hier nu op 42,42 van Bas!

Wat op het ene traject een voordeel is was op de 2 ronden op de 1250 m baan een nadeel. Hier was de harde wind meer een vijand. Toch werden in deze wedstrijd prima tijden genoteerd, Bas bleef zelfs ruim onder de 4 minuten en Robert en Martijn er net boven.

Rond half 10 gingen Laura en Johan over tot de prijsuitreiking en konden we ook de nieuwe clubkampioenen Annemarie en Bas eren.

Hier onder vind je alle uitslagen.

[wzslider autoplay=”true”]

 

 

jeugd t/m 10 jaar
Meisjes100 m sec330 mpuntentotaal
1Femke14,1950.1629,39
2Evie14,6749.3529,625
3Toria14,8758.3232,543
4Maura18,811.10.3240,119
5Noor19,351.15.8742,341
Jongens
1Lars van I13,0943.3526,226
2Lars13,8850.8529,289
3Chinoqe14,2247.9428,747
4Chima14,553.5030,712
5Jonas15,781.01.2834,35
6Kywan16,121.00.4434,435
7Stijn16,081.09.6637,189

 

 

 jeugd 11 t/m 14 jaar
Meisjes100 m660 m
1Mila13,091.28.1326,443
2Judith13,11.31.0926,902
3Aukje13,361.33.4427,518
4Demere13,321.37.6828,12
5Eline S13,211.38.7528,172
6Bente141.35.0328,398
7Lotte13,541.42.9129,132
8Eline W14,971.40.3230,17
9Emma14,511.43.3231,68
Jongens
1Ties12,181.13.9123,378
2Tjeerd13,551.29.1327,055
3Thijs14,031.41.3529,386
4Jesse14,151.42.5929,694
5Lennart14,251.44.1330,027
6Tjibbe15,091.53.3932,27

 

Senioren

marathon damesklim2 ronden
naam500 m2500 mpuntentotaal
1Evelien44.674.40.91100,852
2Mariëlle54.495.20.94118,678
3Rosanne1.00.156.13.97134,944

 

marathon herenklim2 ronden
naam500 m2500 mpuntentotaal
1Niels43,484.23.6896,216
2Erol46,234.25.6399,356
3Jacco48,844.26.00102,04
4Tino48,24.35.50103,3
5Maurice50,455.20.56114,562
6Guido51,845.27.72117,384
7Peter55,765.12.41118,242
8Joost58,295.22.09122,708
9Niek59,255.30.13125,276

 

wedstrijd damesklim2 ronden
naam500 m sec2500 mpuntentotaal
1Annemarie44,364.18.8596,13

 

 

wedstrijd herenklim2 ronden
naam500 m sec2500 mpuntentotaal
1Bas42,423.51.2588,67
2Martijn44,724.07.5394,226
3Robert47,254.03.0695,862
4Jos47,544.18.9799,334