beginnersgroepgevorderdengroepInline-skatenjeugdmarathongroepUitslagenwedstrijdgroep

Snelle tijden bij de laatste record ronde wedstrijd 2018

Afgelopen woensdag (5 september 2018) hebben we goed kunnen kijken of er vorderingen gemaakt zijn in het skeelerseizoen bij de tweede en laatste record ronde wedstrijd van 2018.
In de loop van de dag goot het nog, maar het werd tijdig droog en ’s avonds kon bij niet al te veel wind en een temperatuur van 22 graden de wedstrijd starten.

Hein liet de jongste jeugd maar liefst vier keer een ronde rijden op de 330 meter baan op tijd.
Chinonye Njika en Toria Kruithof kwamen daar als snelsten uit het strijdperk.

Tegelijkertijd reed de oudere jeugd onder leiding van Laura, Niels en ondergetekende de ronde op de 1250 meterbaan. Bijna iedereen was hierbij flink sneller dan in het voorjaar! Dat belooft veel moois voor het schaatsseizoen. De wisseltrofeeën gingen naar Ties van Seumeren en Bente Möller.

Vervolgens was het de beurt aan de dames en heren senioren. Bij de dames waren er helaas slechts 4 deelnemers, maar die reden wel allen een persoonlijk record! Bij de heren werden er op 22 rijders maar liefst 12 persoonlijke records gereden. Omdat Roos van der Vaart als gastrijder buiten mededinging meereed, ging de wisseltrofee voor het derde achtereenvolgende jaar naar Evelien van der Kist, die zelf deze keer niet kon meedoen, maar in juni al een scherpe tijd had neergezet. Bij de heren droeg de winnaar van vorig jaar, Bas (die wel 3 seconden van zijn beste tijd afsnoepte) de wisseltrofee over aan Tom van Vliet, die met een gemiddelde van ruim 43 km/h rondging!

Dank aan Clarine Bronkhorst, Hans Nollet en Jacco Meeuwis die strak deze seniorenwedstrijd leidden. Uiteraard ook Laura, Niels en Hein bedankt!

Hopelijk kunnen we nog enkele weken met lekker najaarsweer genieten van onze mooie skeelerbaan!

Johan Smit

De volledige uitslagen:

 

Jeugd 330 meter

Naamtijdsnelheid
1Cinonye Njika45,526,11
2Toria Kruithof53,8722,05
3Maura71,5416,61
4Noro Dijk71,9116,52
5Lise Runge75,3515,77
6Meggie Verbakel77,2315,38

 

 

 

Jeugd 1250 meter

Naameindtijdsnelheid
1TiesvanSeumeren2.22.7631,52PB
2BenteMöller2.42.3127,72PB
4MilaKaspersen2.44.0227,44
5TjeerdKloosterman2.44.0527,43PB
6LarsvanIpenburg2.45.0827,26
7ElineSomers2.48.5626,7PB
8AukjeKloosterman2.53.7525,9
9JessevanBuren2.56.4025,51PB
10ElinevanWijk2.59.2925,1PB
11FemkeVenema2.59.6725,05PB
12LennartOnderwater3.00.8024,89PB
13DemereSchulte3.03.7624,49PB
14EvieReijn3.05.0524,32PB
15JudithOnderwater3.05.8424,21
16TjibbeMöller3.19.7522,53PB
17ThijsAlbecht3.21.0322,38

Senioren dames

Naameindtijdsnelheid
1Roos van der Vaart2.00.1837,44Buiten mededinging
2Mariëlle Faasen2.19.7832,19PB
3Amber Stommels2.25.1531,00PB
4Marloes van Diggelen2.30.0929,98PB

 

 

Senioren heren

Naameindtijdsnelheid
1Tom van Vliet1.44.0943,23PB
2Bas Veenhuis1.50.5440,71PB
3Raphael Boef1.53.8539,53PB
4Mark Velzenboer1.55.8038,86PB
5Martijn Jager1.57.6638,25PB
6Niels Loos2.00.9137,22PB
7Christiaan Smit2.01.1837,13PB
8Jos de Bruin2.01.8936,92PB
9Erol Aksoy2.03.3936,47
10Hein Meeuwis2.03.5736,42
11Jacco Spek2.04.7536,07
12Jan Gerritsen2.13.4233,73
13Erik Wind2.16.8232,89
14Maurice Liemborg2.17.5932,71PB
15Thomas van Maaren2.19.3832,29PB
16Frank van Erp2.19.5132,26PB
17Johan Smit2.20.4432,04
18Peter den Bouter2.25.6330,90
19Hans de Ruiter2.26.0830,81
20John Spithoven2,26.3030,76PB
21Wim Uijlenbroek2.33.3629,34
22Tom van Vliet2.37.9532,62PB