3 medailles op WK Allround voor Masters

Het laatste weekend van januari stond Collalbo in het teken van de Master Allround Games. Namens SVU namen deel Esther Bouman, Clarine Bronkhorst, Erol Aksoy, Evelien van der Kist en Robert Wierts. Vooral de eerste dagen was het een feest om op deze hooggelegen buitenbaan te schaatsen. De zon scheen volop en er was weinig wind. Sven Kramer en Jan Smeekens lieten zien wat schaatsen is en daarna konden de masters zelf aan de slag. De dames reden 500, 1500, 1000 en 3000m; de heren 500, 1500, 3000 en 5000m op fantastisch goed ijs. Daar lag het dus niet aan. Verkeerde wissels en materiaalpech gooiden wat roet in het eten, maar gezien de goede sfeer en omstandigheden stapte iedereen uiteindelijk voldaan het ijs af.

 

 

 

 

 

 

 

Esther en Evelien gingen naar huis met een zilveren respectievelijk bronzen medaille bij de dames 30-35 jaar.

 

Robert Wierts werd 2e in de categorie heren 45-50 jaar.