Ook wij nemen maatregelen: activiteiten in april en mei vervallen

Om verspreiding van het coronavirus zoveel mogelijk te beperken, volgen wij uiteraard de adviezen en maatregelen die het kabinet heeft afgekondigd en nog zal afkondigen. Dit betekent dat de start van het inline-skaten, droogtraining en zomerijs zijn uitgesteld. Zodra bekend is wanneer sportactiviteiten weer mogelijk zijn, zullen we dit bekend maken.

De skeelertocht langs de Lek, die gepland stond voor 5 april, gaat helaas niet door. Of de tocht later in het seizoen verreden kan worden, is nu nog niet duidelijk. We gaan op een later moment na of de kalender ergens ruimte biedt. Dit geldt ook voor de fietstocht van 3 mei en de ALV van 13 mei.

Graag verwijzen we naar het nieuwsbericht van de KNSB. Daarin staat het beleid uitgeschreven dat ook voor SVU geldt.