Inline-skatenjeugd

Kom inline-skaten bij SVU!

De foto’s en filmpjes van jezelf op natuurijs staan nog vooraan op de vele social media. Het was natuurlijk ook prachtig dat natuurijs. Inmiddels zit de temperatuur alweer boven de 10 graden. Dat kan maar een ding betekenen: de lente is niet ver weg meer. En wat doen we dan, precies, schaatsen in de kast en de inline-skates onder de voeten.

Vorig jaar zomer was inline-skaten heel populair. Misschien dacht je toen wel: dit is leuk en ik wil het nog beter kunnen! Nou, daar helpen we je graag bij, want zoals het er nu uitziet, gaan we 29 maart van start met trainingen voor de jeugdgroepen. SVU maakt gebruik van het mooie parcours van de Nedereindse Berg. Lijkt het je leuk om bij ons te komen inline-skaten, meld je dan aan voor een proefles. Zorg wel zelf voor skates en een helm.

Of en hoe we kunnen trainen, is natuurlijk wel afhankelijk van de coronamatregelen en binnen de geldende protocollen. Dit geldt ook voor volwassenen. Als je je aanmeldt, dan houden we je op de hoogte.

Heb je vragen? Kijk dan verder op onze website of stuur ons een mail.

Misschien goed om te weten. Je kunt bij ons terecht met de U-pas.