Bestuur en organisatie

Bestuur

Email
bestuur@sv-utrecht.nl
VoorzitterClarine Bronkhorst
Vice-voorzitterJan Graafland
PenningmeesterJan Graafland
SecretarisGerda Vergeer
LedenDe voorzitters van de zes secties zijn algemene leden van bestuur

Secties en Sectievoorzitters

SVU bestaat uit een zestal secties. Hieronder vind je de namen van de voorzitters van deze zes secties en een link naar de e-mailadressen.

JeugdschaatsenJacqueline van Straatenjeugdschaatsen@sv-utrecht.nl
LangebaanLaura Looslangebaan@sv-utrecht.nl
MarathonLaura Looslangebaan@sv-utrecht.nl
Shorttrackvacatureshorttrack@sv-utrecht.nl
TrimmersJasper van de Kreeke trimmers@sv-utrecht.nl
Inline-skatenvacaturebestuur@sv-utrecht.nl

Ledenadministratie

Marianne Stommelsledenadministratie@sv-utrecht.nl

(web)redactie

Emailredactie@sv-utrecht.nl

Documenten

Statuten
Huishoudelijk reglement
Toestemmingsverklaring verwerking persoonsgegevens
Privacyverklaring SVU

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *