Bestuur en organisatie

Bestuur

Email
bestuur@sv-utrecht.nl
Voorzitter Clarine Bronkhorst
Vice-voorzitter Jan Graafland
Penningmeester Jan Graafland
Secretaris Gerda Vergeer
Leden De voorzitters van de zes secties zijn algemene leden van bestuur

Secties en Sectievoorzitters

SVU bestaat uit een zestal secties. Hieronder vind je de namen van de voorzitters van deze zes secties en een link naar de e-mailadressen.

Jeugdschaatsen Jacqueline van Straaten jeugdschaatsen@sv-utrecht.nl
Langebaan Laura Loos langebaan@sv-utrecht.nl
Marathon Laura Loos langebaan@sv-utrecht.nl
Shorttrack Sander Uitewaal shorttrack@sv-utrecht.nl
Trimmers Jasper van de Kreeke trimmers@sv-utrecht.nl
Inline-skaten Jan Gerritsen inline-skaten@svutrecht.nl

Ledenadministratie

Marianne Stommels ledenadministratie@sv-utrecht.nl

(web)redactie

Email redactie@sv-utrecht.nl

Documenten

Statuten
Huishoudelijk reglement
Toestemmingsverklaring verwerking persoonsgegevens
Privacyverklaring SVU

Deze website gebruikt cookies, en laadt in eerste instantie alleen noodzakelijke/functionele cookies in. We hebben de cookies van Google Analytics volledig geanonimiseerd, en mogen deze plaatsen zonder toestemming. Wilt u een optimaal werkende website, inclusief video, foto's en social media berichten? Klik dan op de groene button "Accepteren". Bekijk onze Cookieverklaring.