Ereleden en leden van verdienste

Ereleden

G.H. Wolbers (†)
F. van Leeuwen
J.L. Nebbeling (†)
J. Kat
L. van Leeuwen
J.J. Bijl
J. Uytdehaage
A. Bouwhuyzen-de Vries
J. Bouwhuyzen
G. Steenbergen
R. Uijtewaal
A. van Doorn
G. de Jong
R. de Jong
N. van Doorn
H. Rijnders

 

Leden van verdienste

 

naam

jaar

John Borghuis (†)

1998

Wim van Bruggen

1998

Rob Rijnders

1998

Gert de Jong

1999

Reneé de Jong

1999

Dirck van Bennekom

2004

Lia van Doorn

2005

Nico van Doorn

2005

Jan Telkamp

2007

Janneke de Groot

2013

Deze website gebruikt cookies, en laadt in eerste instantie alleen noodzakelijke/functionele cookies in. We hebben de cookies van Google Analytics volledig geanonimiseerd, en mogen deze plaatsen zonder toestemming. Wilt u een optimaal werkende website, inclusief video, foto's en social media berichten? Klik dan op de groene button "Accepteren". Bekijk onze Cookieverklaring.