Kom inline-skaten

Als lid van SVU kan je in de zomer inline-skaten op onze eigen inline-skatebaan De Nedereindse Berg. Vanaf 1 april 2018 tot en met september 2018 wordt er wekelijks lesgegeven door ervaren trainers. Jong of oud, ervaren of onervaren, iedereen kan inline-skaten. Een ideale sport voor in de zomer als je in conditie wilt blijven voor in de winter.

Wil je een keer uitproberen of inline-skaten iets voor jou is? Geef je op voor 2 proeflessen. Zo maak je kennis met de sport, de baan, de trainer en de vereniging.

Ga voor meer informatie naar de volgende pagina’s of neem contact op met Jan Gerritsen, via inline-skaten@svutrecht.nl.

Deze website gebruikt cookies, en laadt in eerste instantie alleen noodzakelijke/functionele cookies in. We hebben de cookies van Google Analytics volledig geanonimiseerd, en mogen deze plaatsen zonder toestemming. Wilt u een optimaal werkende website, inclusief video, foto's en social media berichten? Klik dan op de groene button "Accepteren". Bekijk onze Cookieverklaring.